Masaż balijski
Warszawa, Poznań

Jedną z naszych głównych specjalności jest masaż balijski. Warszawa i Poznań to miejsce, w którym możesz przekonać się o jego zaletach. Dedykujemy go osobom poszukującym psychicznego oraz fizycznego ukojenia. Jest to znakomita forma relaksu, która pozwala pozbyć się uciążliwych bólów mięśni. Masaż nawiązuje do tradycyjnych technik leczniczych. Jest połączeniem trzech elementów: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała.

Wysoka skuteczność masażu balijskiego sprawia, że coraz więcej osób decyduje się z niego skorzystać. Oddziaływanie na skórę poprzez uciskanie, gładzenie oraz rozciąganie pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz doskonale relaksuje. Jeśli szukasz masażu o szerokim spektrum działania, z pewnością wybór powinien paść na masaż balijski.

Niewątpliwą zaletą proponowanego masażu jest fakt, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia, mogą z niego korzystać także osoby poniżej 18 roku życia. Świetnie radzi sobie w walce z wieloma dolegliwościami. Oprócz bólów mięśniowych, doskonale odpręża, wspomaga układ odpornościowy, ułatwia zasypianie, wpływa pozytywnie na krążenie krwi oraz stymuluje procesy związane z oczyszczaniem organizmu. Tylko Samui Spa zaoferuje Ci w pełni profesjonalny masaż balijski w Warszawie oraz Poznaniu. Sprawdź, jakie jeszcze zabiegi są dostępne w naszej ofercie.

Cena: 200 / 250 PLN (50-60 / 80-90 min.)

Co wyróżnia nasze masaże?
Masaż Balijski