Masaż Tajski i Orientalny
Poznań, Warszawa

Naszą główną specjalnością jest masaż tajski. Poznań oraz Warszawa to miasta, w których możesz skorzystać z naszych usług. Odwiedzając Samui Spa, szybko przekonasz się o wyjątkowości tego miejsca. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była jak najwyższa, dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby o nienagannych kwalifikacjach. Nasze masaże wykonywane są przez rdzenne Balijki lub masażystów, którzy swoje doświadczenia zdobywali w Azji.

Nasza oferta to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą odkryć tajemnice jakie skrywa masaż tajski. Poznań i Warszawa to miejsca naszej działalności. Bez względu na to, w którym mieście nas odwiedzisz, możesz mieć pewność, że spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Samui Spa.

IN OUR SPA MASSAGES ARE MADE BY BALINESE THERAPISTS AND MASSEUSES TRAINED IN ASIA.

W NASZYM SALONACH MASAŻE SĄ WYKONYWANE PRZEZ MASAŻYSTKI Z BALI ORAZ MASAŻYSTÓW SZKOLONYCH W AZJI

  • Rewelacyjne połączenie gorącej czekolady o właściwościach silnie odżywczych z naszym sztandarowym Masażem Balijskim. Dodatek gorącej czekolady poprawia krążenie skóry i pozostawia ją nawilżoną. Unoszący się zapach czekolady koi zmysły i wprawia w stan głębokiego relaksu. Sam masaż balijski stanowi połączenie elementów akupresury, reflekso- i aromaterapii. Polega na energicznym ugniataniu i rozcieraniu oraz silnym uciskaniu dłońmi.

    Czas trwania: 60 min.

    Cena: 200 PLN

  • Masaż Bańką Chińską wywodzi się z medycyny ludowej. Jest to doskonały sposób na pozbycie się cellulitu oraz zbędne tkanki tłuszczowej. Polega na próżniowym zasysaniu skóry przy wykorzystaniu wyżej wspomnianych baniek. Skutecznie drenuje skórę, a równocześnie poprawia wygląd sylwetki.

    Cena: 70 PLN (25-30 min.)

Co wyróżnia nasze masaże?
MASAŻ