Zapraszamy do naszych Salonów:

Salony
Spa w Poznaniu
Zapraszamy Państwa do naszego pierwszego Salonu Spa, który jest zlokalizowany przy ul. Nad Seganką 3 w Poznaniu. Salon zlokalizowany jest w budynku jednorodzinnym, przed którym można zaparkować samochód. Atmosfera panująca w naszym Spa sprawi, że będziecie Państwo zrelaksowani już od przekroczenia progu. Zapraszamy na najlepsze masaże balijskie i tajskie w Poznaniu oraz zabiegi kosmetyczne i fryzjerstwo.

tel. 61 853 43 99 lub 697 200 263  e-mail: info@samui-spa.pl
Salony
Spa w Warszawie 
Zapraszamy Państwa do naszego Spa w Warszawie, które mieści się przy ul. 1 Sierpnia 1 w Hotelu Novotel Airport. Salon ten to przede wszystkim ulubione miejsce osób, które cenią sobie masaż balijski i tajski oraz wysoki poziom usług kosmetycznych. Dodatkowo zapraszamy Państwa do skorzystania z suchej sauny oraz zabiegu Fish Pedicure. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby wizyta w naszym Spa była niezapomniana. 

tel. 22 575 61 60 lub 885 756 406, e-mail: info.w@samui-spa.pl
Salony
Spa w Konstancinie – Jeziornie
Zapraszamy Państwa do nowego Salonu Spa w sercu Konstancina przy ul. Piłsudskiego 11, którego otwarcie nastąpi 22 września b.r.! Spa zlokalizowane jest w willi w bliskiej odległości od Parku Zdrojowego w najpiękniejszej, starej części Konstancina. Do Państwa dyspozycji oddajemy parking, który znajduje się przed budynkiem. Samui Spa w Konstancinie to wyjątkowe miejsce, gdzie nasze terapeutki z Bali wykonują jedyny w swym rodzaju masaż balijski oraz tajski. Dodatkowo zapraszamy na zabiegi kosmetyczne oraz manicure i pedicure.

tel. 22 717 40 00, e-mail: konstancin@samui-spa.pl